Peek Inside: The Skin House Wrinkle Supreme

Kihiti riietumine on aastaid olnud kuum sõnapaar, aga kuidas poputada oma nahka kihti erinevate toodetega? Äsja Eestisse jõudnud Korea kosmeetikabränd The Skin House pakub oma toodete ja kasutamiskunsti näol meeldiva üllatuse. Kuid kas tõesti tuleb näole kanda neli kihti erinevaid tooteid? Lase otsus langetada oma nahal.

Korea kosmeetikabränd The Skin House on lõpuks ometi Eestis! Valisin endale Wrinkle Supreme sarja tooted. See sari on vananemisvastane, mis sisaldab ženšenni juureekstrakti ja  erinevate seente ekstrakte. Wrinkle Supreme sari sobib ideaalselt vananemise ennetamiseks ja annab korraliku lahingu väikestele kortsudele.

Selles sarjas mängib esimest viiulit hariliku ženšenni ekstrakt, mis sisaldab ohtralt toitaineid, võitleb väliskeskkonnast tuleneva stressiga ning aitab nahal uuesti elavam, kiirgavam ja elastsem välja näha. Muide, ženšennil on unikaalne noorendav toime, seda kasutatakse laialdaselt Aasia meditsiinis ja kosmeetikas. Ženšenn on kuulus ka selle poolest, et stimuleerib naha enda võimet kollageeni sünteesida.

Wrinkle Supreme

Lugedes läbi kogu info Wrinkle Supreme sarja kohta, leidsin, et just see võiks minu öökapil maanduda. Kes siis ei sooviks kõikvõimalikke vananemise ja väsimuse ilminguid seitsme maa ja mere taha lükata?

Esimene õhtu… Üks purk ja kolm pudelit

Neid kauneid klaaspurke ja pudeleid vaadates saab üsna pea selgeks, mida tähendab üks kodune ilurituaal.  Sari sisaldab toonikut, emulsiooni, seerumit ja kreemi. Minu esimene küsimus oli: kas tõesti pean kõik need tooted järjepanu nahale kandma ja kas mu nahk rasuseks ei jää? Kuid juba esimese korra järel sain aimu, et kõik neli toodet on väga kerge tekstuuriga ja üks täiendab teist.

Ilurituaal näeb välja järgmine: pärast naha puhastamist tuleks näole ja kaelale kanda toonik, mis niisutab kiiresti nahka ja taastab naha pH tasakaalu ega lase tal pärast veega pesemist kuivada. Traditsiooniliselt on tooniku ülesanne valmistada nahk ette ülejäänud kosmeetika paremaks omastamiseks ja seda soovitatakse teha suisa 3-5 sekundi jooksul pärast näo pesemist.

Wrinkle Supreme
Pärast toonikut tuleks näole kanda seerum, mis sisaldab toimeainet kontsentreeritud kujul ja pääseb sügavale naha sisse. Pärast seerumit võiks näole kanda ka emulsiooni. Viimane on hästi kerge kreem, mis tugevdab ja täiendab seerumi toimet. Kui tunned, et nahk on piisavalt toidetud, võib emulsioon olla ka kreemi asemel. Siiski on selles sarjas ka kreem, mida võib lõpuks nii seerumile kui emulsioonile krooniks peale kanda. Seda eriti juhul, kui nahk vajab veelgi enam niisutamist ja toitmist.

Minu nahk … Jutkui näljane kass!

Kui neid luksuslikke klaaspudeleid silmitsesin, otsustasin esimel õhtul teha läbi terve hooldusetapi ja vaadata, kuidas nahk reageerib. Toonik on meeldivalt tummine ja imendub kiiresti. Pärast seda võtan ette seerumi, mis imendub samuti imekiiresti, lisan seejärel ka kerge emulsiooni, millega teen näonahale ja kaelale kerge massaaži.  Olles need kaks toodet näole kandnud, tunnen, et minu nahk on justkui näljane kass, kes vajab pärast pikka rännakut rammusat einet.

Hmm… Kas lisada veel ka kreem? Teen proovi. Lasen seerumil ja emulsioonil pisut nahal tegutseda ning määrin tilgakese kreemi näole ja kaelale. Ka kreem on imekerge ja nüüd ma mõistan, et need neli toodet on mu ellu väga õigel ajal tulnud. Minu nahk on ilmselt piisavalt näljane, et võtta tänulikult vastu kõik see, mida talle tol õhtul pakun. Lisan ka silmakreemi ja minu pikk päevatee kaob öösse. Hommikul ärgates huvitab mind, kas nahk läigib liigselt? Kuid ei, see näeb täitsa tip-top välja. Nii saab The Skin House toodetega alguse minu mõnusalt pikk õhtune rituaal, mida pean nüüd juba poolteist kuud enne magama minekut lausa lõõgastavaks sissejuhatuseks uinumisele.

Läbi aastate on minu nõrkuseks olnud erinevad näomaskid. Ja The Skin House üllatab imelise Black Snail Bubble maskiga. See on elamus omaette – mask hakkab näol aina enam ja enam vahutama, puhastades samal ajal poore. Tulemuseks puhas ja krudisev nahk, mis on samal ajal ka poore minimaliseerinud. See 100 ml mask on tõesti klass omaette!

Poolteist kuud hiljem …

Poolteist kuud hiljem ei teki mul enam küsimust, kas vajan kõiki kolme toodet, vaid kuulan oma nahka. Vahel kasutan vaid seerumit ja emulsiooni, kuid enamasti lisan ööseks ka kreemi. Me ju kõik teame, et ajal, mil meie magame, on nahk tegus ja kui talle sobib selline rikkalik söögilaud, siis tuleb see ka katta. Kindlasti ei tohi unustada kaela ja dekolteed, sest ka nemad soovivad oma.

Hommikul on teine lugu. Siis ei kasuta ma tingimata nelja toodet. Vahel kannan toonikule vaid seerumit, teinekord kõigest kreemi ja mõnikord lähevad nii seerum, emulsioon kui kreem korraga loosi. Kusjuures, kui teen meigi peale, ei hakka see kuidagi läikima.
The Skin House`il on veel mitmeid samasuguseid nelja etapiga sarju ja olen endale juba lubanud, et kui saan Wrinkle Supreme sarjaga ühele poole, plaanin suvel testida nende White Tightening sarja, mis ahendab poore ja valgendab nahka. Seniks aga olen ma Wrinkle Supreme toodetega nahka kenasti premeerinud. Mul ei ole veel nahal nähtavaid kortse, kuid olen iga poole aasta tagant teinud nahale ühe korraliku intensiivse kuuri, mis aitab vananemist ennetada. Poolteist kuud pärast The Skin House toodete kasutamist võin öelda, et üldine talvine väsimus, mis veebruaris purjed heiskab, on nahalt justkui käega pühitud. Väärib märkimist, et see tulemus käib käsikäes korraliku toitumise ja piisava unega, sest kreemid üksi ei saa imesid korda saata, kui me nendele oma “kõiges mõõdukus” elustiiliga kaasa ei aita.

Wrinkle Supreme

Wrinkle Supreme sarja toodetega saab tutvuda siin: https://theskinhouse.ee/tootekategooria/wrinkle-supreme/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga