Политика приватности

Privaatsuspoliitika

The Skin House Eesti on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja hoolitseda, et kliendi isikuandmed on kaitstud.

The Skin House Eesti tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

  • The Skin House Eesti  ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;
  • The Skin House Eesti  ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on nõutud ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Isikliku info kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab The Skin House Eesti käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jne), võimaldab see meil täita klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada.
Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele kättesaamatud.

The Skin House Eesti austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Isikuandmeid töötleb The Skin House Eesti, Vahi 5, Vahi alevik, Tartu vald.

The Skin House Eesti teated

The Skin House Eesti uudiseid e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudistest, saab sellest igal ajal loobuda. The Skin House Eesti saadab vaid olulist infot, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Muude andmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub The Skin House Eesti teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida The Skin House Eesti saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.

Kommentaarid

The Skin House Eesti omab asjakohast teavet, mida on meile andnud külastajad. Seda saab lugeda meie kodulehelt kommentaaride alt.

Lingid teistele kodulehtedele

The Skin House Eesti koduleht võib sisaldada linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid The Skin House Eesti ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

The Skin House Eesti privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

The Skin House Eesti teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.