О The Skin House

The Skin House – kõrgekvaliteediline ja efektiivne nahahoolduskosmeetika Lõuna-Koreast, mis põhineb viimastel teadusuuringutel ja sisaldab ainult kõige puhtamat ja kvaliteetsemat toorainet. The Skin House toodetes on kasutusel erinevad looduslikud ravimtaimed, marjade ekstraktid, hüaluroonhape, kollageen, teolimа, aaloe. Tootja on teinud teadusuuringuid rohkem kui 30 aastat selleks, et The Skin House kosmeetika oleks efektiivne ja rahuldaks ka kõige nõudlikuma kliendi vajadusi.

Tootja   

The Skin House kosmeetikat toodab suur ja kuulus Korea tehas Noksibcho, mis on asutatud aastal 1979. Noksibcho tegeleb põhiliselt farmaatsiatööstusega, toodab toidulisandeid, ravimeid, iluaparaate  ning kosmeetikat.

  • Peaaegu 40 aastat teadusuuringuid – The Skin House tootja on asutatud aastal 1979, sellest ajast alates on ta teinud teadusuuringuid farmaatsia ja kosmetoloogia vallas. Noksibcho omab teaduslaborite võrku üle maailma. Tänu sellele on The Skin House kosmeetikal väga tugev teaduslik baas, mis tagab ülima kvaliteedi ja innovaatilisuse.

  • Oma tootmine, kontrollitud kvaliteet – kogu The Skin House nahahoolduskosmeetikat toodab tootja ise oma tehases, mitte ei osta sisse teistelt firmadelt. Paljud kuulsad Korea kosmeetika firmad ei tooda oma kosmeetikat ise, vaid ostavad sisse teistelt firmadelt. The Skin House kosmeetika on toodetud nende oma tehases ja kasutatakse suures ulatuses nende enda toodetud koostisosi. Tänu sellele on toodete kvaliteet alati tootja enda kontrolli all ja toodetes on kasutusel ainult kõrge kvaliteediga tooraine, mille puhtuses ja ohutuses on tootja 100% veendunud. Ei kasutata mujalt sisse ostetud madala kvaliteediga odavat toorainet. Noksibcho ei hoia kokku meie tervise pealt!

  • Oma tootmine aitab hoida lõpphinda mõistlikum tasemel – kuna tootja toodab nahahooldustooteid ise ja ka paljud koostisosad on nende enda tehases toodetud, siis annab see võimaluse hoida toodete lõpphinda mõistlikul tasemel. Tänu sellele on The Skin House kosmeetika suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega.

Tooraine ja koostisosad

Iga kosmeetika on nii hea, kui hea on selle tootmisel kasutatav tooraine. Näiteks kehva kvaliteediga kollageen ja hüaluroonhape ei imendu nahka ja organism neid ei omasta. Odavas aaloe ekstraktis on palju vähem kasulikke vitamiine ja mineraale ning selle toime ei ole kaugeltki nii hea kui esmasklassilise aaloe puhul. Kosmeetika valimisel tuleks silmas pidada, et hea tooraine ei saa olla liiga odav. The Skin House jaoks on tooraine kõrge kvaliteet prioriteet nr 1, ja selle pealt kokku ei hoita.

Range kvaliteedikontroll – The Skin House kosmeetikas on kasutusel samad koostisosad, mida tootja kasutab ka toidulisandites, mis tähendab, et iga koostisosa läbib väga ranget kvaliteedikontrolli ja need koostisosad on ka söödavad.

Aaloe – The Skin House brändi tootja Noksibcho on Korea turuliider aaloe ekstrakti tootmises. Tootjal on suured 1500000 m2 aaloe taime kasvandused, millest toodetakse kõrgeimat kvaliteeti aaloe ekstrakti. Noksibcho poolt toodetud aaloe ekstrakt on nii ökoloogiselt puhas ja kontsentreeritud, et seda ostavad paljud teised firmad. Aaloe ekstrakt on kasutusel praktiliselt kõikides The Skin House toodetes.

Amazonase taimed ja marjad – The Skin House kosmeetika sisaldab Amazonase haruldasi ravimtaimi ja marju. Näiteks maqui, acai, camu camu marjad, mis on tõelised supertoidud ja väga kasulikud naha tervisele.

Sertifikaadid

ECOCERT – üle 95% looduslikke orgaanilisi koostiosi.

GMP – Good Manufacturing Practice. Vähestel Korea tootjatel on olemas GMP sertifikaat. Selle saamiseks peab tehas vastama teatud tingimustele – steriilsed ruumid, tootmismeetodid vastavad standarditele, toodete täielik dokumentatsioon, range kvaliteedikontroll jne.

ISO 9001 – kvaliteedijuhtimise sertifikaat

UK UKAS – kvaliteedijuhtimine